הבטחת פירעון שיק​

הגבלת התשלום במזומן שאימצה מדינת ישראל הביאה לשינוי גם בדרך התשלום של לקוחות וגם בדרך התשלום בין עסקים. השימוש בשיקים אשר פחת במהלך השנים, בגלל השימוש בכרטיסי אשראי והשימוש באפליקציות תשלומים, חזר במלוא העוצמה להתנהלות הכלכלית היום יומית של בתי עסק, ואף היום ניתן לראות כי הבנקים מאפשרים הפקדה של שקים באמצעות תוכנה ייעודית. ברגע שהתשלום באמצעות שיקים חזר להתנהלות הכלכלית היום יומית בישראל, נדרש פתרון לבתי עסק החוששים משיקים חוזרים. הדרך אשר פותחה במיוחד להבטחת פירעון שיק היא מערכת ממוחשבת הבודקת את השיקים בעת התשלום של הלקוח לבית העסק. 
 
הבטחת פירעון צ’קים מהמגזר העסקי והפרטי
 
המערכת הממוחשבת להבטחת פירעון צ’קים מתאימה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. הבדיקה מספקת אינדיקציה לשיקים חוזרים ומביאה מידע בזמן אמת על הסיכוי של השיק שקיבלתם לחזור במועד הפירעון. למעשה, אתם מקבלים כלי חשוב ומשמעותי הכולל מידע רלוונטי על השיק שקיבלתם מהלקוח וניתנת לכם האפשרות להגיד ללקוח שאת השיק שהוא נתן אתם לא יכולים לכבד. 
 
הבטחת פירעון צ’ק באמצעות תוכנה ממוחשבת
 
רוצים להצטרף לשירות הבטחת פירעון צ’ק? את התוכנה הממוחשבת ניתן להפעיל גם דרך אפליקציה בטלפון הנייד או באמצעות מערכת קופה ממוחשבת. הפיתוח הוא ישראלי ומיועד לכל בית עסק או גורם פרטי המעוניין לבדוק היתכנות של פירעון שיק לפני אישור התשלום ללקוח. 

מי מספק שירותי הבטחת פירעון שיקים? 
 
אחת החברות המקצועיות והמובילות בישראל להבטחת פירעון שיקים היא חברת פי.סי.אס גלובל. חברת פי.סי.אס גלובל פיתחה עבור לקוחותיה תוכנה מתקדמת המבצעת בדיקות און-ליין להבטחת פירעון שיק בעת התשלום של הלקוח לבית העסק. השירות הייחודי של חברת פי.סי.אס גלובל מפחית את הסיכויים לשיקים חוזרים עבור בית העסק ולפגיעה בתזרים המזומנים שלו. צוות חברת פי.סי.אס גלובל מזמין אתכם להצטרף למאגר הלקוחות שכבר משתמשים בשירותי “צ’ק בטוח” של חברת פי.סי.אס גלובל באופן יום יומי בבית העסק.  
 
הבטחת פירעון שיק דרך תכונה ממוחשבת של חברת פי.סי.אס גלובל
 
להצטרפות לשירות “צ’ק בטוח” של חברת פי.סי.אס גלובל, השאירו את פרטי בית העסק שלכם בדף “צור קשר” וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם לרישום בית העסק שלכם לשירות המקצועי להבטחת פירעון השיקים.

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button