הגדלת מחזורים בצ’ק ללא סיכון

בתי עסק רבים בישראל מוותרים על האפשרות לתשלום לבית העסק בשיקים בגלל הסיכון הכרוך בשיק שאין לו כיסוי. לבתי עסק בישראל כדאי לדעת כי יש היום אפשרות יעילה ואמינה להגדלת מחזורים בצ’ק ללא סיכון מיותר. שיקים חוזרים מ-2 סיבות עיקריות – סיבה טכנית של תקלת מחשב או רישום נתונים שגוי, או מסיבת אכ”מ (אין כיסוי מספיק). בעת החזרת השיק בבנק, מקבל השיק וכותב השיק ידרשו לשלם עמלה. לכן, שיק ללא כיסוי פוגע בבית עסק פעמיים: פעם אחת כאשר הוא חוזר ואין תמורה על השירות או המוצר שהעסק נתן ופעם שניה על תשלום עמלה לבנק עקב חוסר כיסוי של שיק מלקוח של בית העסק. 
 
הגדלת מחזורים בשיק ללא סיכון לבתי עסק וחברות
 
אם אתם בעלי עסק או מנהלים בחברה ומעוניינים להגדיל את תזרים המזומנים שלכם, הגדלת מחזורים בשיק ללא סיכון היא רלוונטית עבורכם. אם השירותים והמוצרים של החברה או בית העסק שלכם ניתנים בתמורה לתשלום בשיקים, מומלץ לכם לבצע בדיקה עבור כל שיק הניתן לכם. היום, באמצעות כלים טכניים מתקדמים, ניתן לבצע בדיקה של כל השיקים אשר אתם מקבלים עבור שירות או מוצר שהעסק שלכם מוכר. 
 
הגדלת מכירות באמצעות צ’קים ללא סיכון עם תוכנה ממוחשבת 
 
אם אתם מעוניינים להצטרף לשירות הגדלת מכירות באמצעות צ’קים ללא סיכון, יש לכם אפשרות לצרף לעסק שלכם תוכנה ממוחשבת שתפקידה לבדוק כל צ’ק הנכנס לבית העסק במועד התשלום. ניתן להפעיל את התוכנה באמצעות אפליקציה מתקדמת בטלפון הנייד או דרך מחשב רגיל או מחשב המחובר לקופה רושמת בבית העסק שלכם.

איפה מקבלים שירות להגדלת מכירות באמצעות שיקים ללא סיכון?
 
השירות להגדלת מכירות באמצעות שיקים ללא סיכון, ניתן לכם באמצעות חברת פי.סי.אס גלובל אשר פיתחה תוכנה ואפליקציה ייחודית אשר מאפשרת לכם לבצע בדיקה של היתכנות פירעון השיק של הלקוחות שלכם. שיקים שיש בהם סיכון בהפקדה ויתכן ויוחזרו, המערכת תרתיע בפניכם על כך ואתם תוכלו לסרב לקבל את אותם שיקים מהלקוחות שלכם. 
 
הגדלת מחזורים בצ’ק ללא סיכון דרך חברת פי.סי.אס גלובל 
 
להצטרפות לשירות האפליקציה של חברת פי.סי.אס גלובל להגדלת מחזורים בצ’ק ללא סיכון, התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר החברה! 

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button