הלוואה או ניכיון צ’קים, מה יותר משתלם לעסק שלך?

הלוואה או ניכיון צ’קים, מה יותר משתלם לעסק שלך?

האינטרנט מוצף מתמיד בימים אלו ב”הצעות”, “מיזמים” ו”הזדמנויות חד פעמיות” להלוואות לעסקים שנפגעו במשבר הקורונה ו/או ליזמים המעוניינים לפתוח עסק דווקא בימים של חוסר יציבות כלכלית. הכותרות מבטיחות הלוואות בתנאים טובים, תקופת “גרייס”, עמלות הוגנות… אבל האם המהלך של בקשת מימון / הלוואה חיצונית הינו מהלך נכון לעסק שלך?

על מנת לקבל הלוואה, גם כשמדובר בהלוואה בערבות המדינה, מבקש ההלוואה נדרש להפקיד ביטחונות. כר כדי לסבר את האוזן, עסקים קיימים יאלצו להעמיד בטחונות של 25% מסכום ההלוואה בחברת מימון או בבנק ואם זו הלוואה ברשות המדינה, הם יאלצו להפקיד לכל הפחות 10% ביטחונות.

הלוואה בבנק תופסת מסגרת “אובליגו”. הלוואה במסגרת בערבות המדינה איננה תופסת מסגרת שכן היא מנוהלת דרך חשבון בנק ייעודי (בחשבון זה המדינה ערבה על 75% ומקבל ו-25% ערבות העסק).

על מנת לקבל הלוואה בתנאים טובים נדרשת השקעת משאבים שלמרבה הצער אינם עומדים לרשות כל בית עסק. הידעת? על מנת לפנות להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה נדרשת פנייה אל גוף חיצוני מוסמך המתמחה בעניין הפורמלי-בירוקרטי? לשם כך נדרשות שיחות תיאום, מפגש הכרות, המצאת מסמכים וכיו”ב.

על מנת לקבל מימון נדרשת תוכנית עסקית. בית עסק נדרש להגיש תוכנית עסקית רלוונטית ומדויקת לפרק זמן בו הוא מבקש את ההלוואה ובהתאם לסכום אותו הוא נדרש ללוות. כלומר גם באם נכתבה תוכנית עסקית בזמן הקמת העסק, נדרשת כעת תוכנית עסקית חדשה או מעודכנת לכל הפחות. עבור בעלי עסקים רבים, זה אומר ניהול מו”ם עם יועצים עסקיים עד לבחירת היועץ הנכון, פגישות פרונטליות ודיונים טלפונים חוזרים ונשנים להעברת מידע, תיקון, דיוק והתאמות.

זמן! זמן הוא הפקטור החשוב ביותר בעיקר בימים אלו. התהליך של בקשת הלוואה גוזל ימי עבודה שיכולים לגלוש לשבועות.


הפתרון – שינוי בתפישת התזרים והמשאבים העומדים לרשותך העסק שלך עוד היום!

במפגש עם בעלי עסקים רבים, ממגוון ענפים, הרפרנטים שלנו נפגשים עם מנהלי כספים שמראים להם את תכולת הכספת ובה עשרות ואף מאות צ’קים דחויים. החל מאדריכלים עצמאיים העובדים לבד ועד למרכולים המפעילים עשרות קופות בכל שעה נתונה, לבעלי עסקים יש ברשותם צ’קים עם תאריכי פרעון עתידיים. המנגנון של ניכיון צ’ק מסחרי מאפשר לבעל העסק לממש את ערך השטר כחלופה להלוואה, בתנאים טובים יותר ובפרק זמן קצר בהרבה.


היתרונות של ניכיון צ’ק אל מול הלוואות למיניהן הינם:
 
לא נדרש יועץ או מומחה מטעם העסק שלך

פניה מהירה ומידית דרך אפליקציה, אתר ומוקד טלפוני 6 ימים בשבוע

הליך בקשה מקוצר, דיסקרטי וללא בירוקרטיה

מסלול ניכיון צ’ק ללא בטוחות

שירות מידי, כולל משלוח עד בית העסק לאיסוף צ’ק והעברה בנקאית כנגד

מסלול ניכיון צ’קים אינו תופס אובליגו להיפך, הוא משפר מידית את התזרים בחשבון

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button