הקדמת תשלום בצ’ק

איך בית עסק יכול להתמודד עם שיקים דחויים? אחת הטענות של בתי עסק בישראל היא שמוסר התשלום של לקוחות פוגע בתזרים המזומנים של העסק ומביא אותו למצב של מינוס עד לפירעון השיק. בנוסף, נוצרת בעיה גדולה יותר כאשר מגיע מועד פירעון השיק ומתגלה כי לשיק אין כיסוי. לכן, בעלי בתי עסק רבים ברחבי הארץ מתמודדים עם השאלה האם כדאי לכבד שיקים מגורמים עסקיים ולקוחות פרטיים. חברות פיננסים בישראל ניסו למצוא פתרונות לבעיה הזו ואחד הפתרונות שהועלו הוא בדיקה ממוחשבת של השיק בעת התשלום של הלקוח והקדמת תשלום בצ’ק באמצעות ניכיון שיקים.
 
הפעולות הללו מספקות פתרון יעיל לבעיית אי-הוודאות בעת קבלת שיק ולבעיית מוסר התשלומים המתאפיין בשוטף פלוס 30/60 ואף יותר הפוגע ביכולת של בית עסק להתנהל כלכלית באופן תקין לאורך זמן. 
 
הקדמת תשלום בשיק דחוי
 
חברה פיננסית מקצועית לניכיון שקים יכולה לפתור לכם את בעיית השיקים הדחויים של לקוחות, ספקים או כל גורם עסקי אשר נדרש לשלם לכם. הקדמת תשלום בשיק היא פתרון חיוני למאות אלפי בתי עסק בארץ אשר מחזיקים בשיקים דחויים עם סכומים שיעזרו להם להגדיל את הרווח המיידי באופן משמעותי. החברה לניכיון שיקים פודה את השיק הדחוי למזומן ומעבירה את הסכום לבעל העסק לאחר הורדת עמלה בסיסית. 

בדיקת שיקים און ליין לפני גבייה
 
בנוסף לפעולת ניכיון השיקים אשר פותרת את בעיית מוסר התשלומים בישראל, גם בדיקת שיקים און ליין בעת תשלום הלקוח היא הכרחית. בדומה לפעולת בדיקת כרטיס האשראי בעת התשלום, כיום ניתן לבדוק היתכנות של פירעון שיק במעמד התשלום. באמצעות מערכת ממוחשבת מתקדמת, ניתן לבדוק את השיק ולקבל אינדיקציה חיובית או שלילית לגבי היכולת של בעלי השיק לכסות את הסכום הרשום בשיק בתאריך הפירעון. 
 
איך מבצעים בדיקת שיקים אונליין? 
 
את בדיקת שיקים אונליין מבצעים עם המערכת המתקדמת של חברת פי.סי.אס גלובל הנחשבת למובילה כיום בתחום שירותי הקדמת תשלום בצ’ק. בנוסף, צוות חברת פי.סי.אס גלובל מציעה לכם שירות מקצועי לניכיון שיקים דחויים על מנת לשפר את תזרים המזומנים של העסק שלכם. 
 
חברת פי.סי.אס גלובל מספקת שירות להקדמת תשלום בצ’ק
 
להצטרפות לשירותים המקצועיים של חברת פי.סי.אס גלובל, צרו קשר עם צוות החברה דרך האתר והתחילו להשתמש בשירותים המקצועיים של החברה באופן מיידי!  

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button