ניהול סיכוני אשראי בשיק

תשלום בשיק לבית עסק הוא מקובל בבתי עסק רבים והוא מהווה דרך למתן אשראי ללקוח כאשר השיק הוא דחוי. בכל עסקה הכוללת אשראי יש סיכון מסויים לגורם הממתין לתשלום ולכן יש לנהל סיכוני אשראי גם בעת קבלת שיק דחוי מלקוח. כאשר מדברים על ניהול סיכונים מול לקוחות בדרך כלל עולה נושא הבטחונות, אך איך ניתן לקחת בטחונות בעת תשלום של לקוח באמצעות שיקים בכלל ובאמצעות שיקים דחויים בפרט? 
 
לבעיית ניהול סיכוני אשראי בשיק נמצא פתרון טכנולוגי המאפשר בדיקה של השיק בעת התשלום של הלקוח. באמצעות אפליקציה מתקדמת שפותחה על-ידי חברה פיננסית פרטית, ניתן לקבל מידע אמין ומיידי לגבי היתכנות של פירעון השיק. במידה ויש סבירות גבוהה שהשיק יחזור, האפליקציה מזהה זאת ומתריעה על כך ובדרך זו מונעת פגיעה בתזרים המזומנים של בית העסק. 
 
ניהול סיכוני אשראי בצ’ק שלא נפרע
 
קבלת שיק עם תאריך פירעון עתידי (שיק דחוי) מהווה סיכון אשראי לבית העסק. במקרים בהם יש צורך בניהול סיכוני אשראי בצ’ק, ניתן להשתמש במערכת ממוחשבת לבדיקת השיק במקום. הבדיקה מתבצעת דרך אלגוריתם אשר מזהה סיכונים בהפקדת שיק מסויים בעת קבלת השיק מהלקוח.  
 
ניהול סיכוני אשראי בצ’קים המגיעים מלקוחות
 
חוששים לקבל תשלומים בצ’קים מהלקוחות שלכם? יכול להיות שאתם מפספסים הזדמנות להגדיל את ההכנסה של העסק. באמצעות ניהול סיכוני אשראי בצ’קים המגיעים מלקוחות, תיהיה לכם את האפשרות לגבות מלקוחות פרטיים או עסקיים שיקים מזומנים או שיקים דחויים בצורה נוחה. 

ניהול סיכוני אשראי בשיקים – איך עושים זאת?
 
החברה המקצועית ביותר המספקת שירות ניהול סיכוני אשראי בשיקים, היא חברת פי.סי.אס גלובל. חברת פי.סי.אס גלובל פיתחה אפליקציה המאפשרת לבית עסק לבדוק כל שיק מלקוח או מגורם עסקי בעת קבלת השיק. האפליקציה מאפשרת בדיקה מהימנה של השיק בעת התשלום והפחתת הסיכון שהשיק שקיבלתם יהיה ללא כיסוי כספי. 
 
ניהול סיכוני אשראי בשיק דרך חברת פי.סי.אס גלובל

 
רוצים לקבל עוד פרטים על האפליקציה המתקדמת של חברת פי.סי.אס גלובל? השאירו את פרטי בית העסק שלכם באתר החברה וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם, עם הסבר מפורט על השימוש באפליקציה הייחודית של החברה המיועדת לניהול סיכוני אשראי בשיק לבתי עסק.

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button