ניכיון צ’קים לא סחירים

אמנם צ’קים דחויים מהווים כוח קניה מאד גדול עבור הצרכן ובאותה עת גם יתרון עצום בשביל נותני שירות וחברות שונות, ישנה בעיה ניכרת דווקא עבור בעלי עסק קטנים יותר, המאפשרים תשלום בצ’קים דחויים ובלתי סחירים. המשמעות של הדבר היא שאם ישנו הצורך במזומן לשם ביצוע עבודות או סיוע לעסק, הדבר לא ניתן להשגה, היות וישנם צ’קים שאסור להפקיד אותם טרם זמנם. הפתרון הקיים לכך הוא ניכיון צ’קים לא סחירים.

מהם צ’קים לא סחירים

ראשית נסביר כי צ’קים שאינם סחירים הם צ’קים בעלי איקס על פניהם ושהם מיועדים לתאריך מסוים ועבור מוטב אחד ספציפי, למשל בית העסק שלכם. משמעות הדבר היא שהצ’ק יכול להיפדות רק עבור אותו המוטב ורק בזמן המוסכם בין הצדדים ולפי המצוין על פני הצ’ק עצמו. 

מהו ניכיון צ’קים לא סחירים

כפי שציינו, יש פתרון עבור עסקים שצריכים את מזומן הצ’קים בהקדם, מבלי לחכות למועדי פירעון צ’קים והפתרון הזה הוא ניכיון צ’קים לא סחירים. חשוב לציין כבר עכשיו שמדובר בפעולה חוקית, שאף מבוקרת על ידי משרד האוצר. מה שפעולה זו מאפשרת זה בעצם קבלת סכום הצ’ק ללא קשר לתאריך הפירעון וזאת ללא הפקדתו. משמע, הסכום ירד מהלקוח בזמן המסוכם, אך אנחנו נוכל לבצע ניכיון ולקבל את הכסף כבר לפני. 

איך עושים ניכיון צ’קים לא סחירים

את הפעולה הזו צריך וניתן לעשות דרך חברות מורשות בלבד, דוגמת חברתנו פי.סי.אס גלובל. החברה, שפועלת משנת 2014, מעניקה שירות זה, לצד שירותי ביטחון כלכליים נוספים, לאלפי לקוחות עסקיים ופרטיים בכל הארץ. דרכנו תוכלו לבצע ניכיון צ’קים לא סחירים, בדיקת צ’קים לשכירות, ועוד פעולות נוספות שיעזרו לעסק שלכם לרוץ באופן חלק, ללא פגיעה ביחסי האמון בינכם ולבין הלקוחות שלכם.

לסיכום

בעוד שצ’קים דחויים זה פתרון נפלא לקיום עסקים בין לקוחות ונותני שירות, אותם נותני השירות לפעמים זקוקים למזומן במהירות ובאופן שוטף. הפתרון לבעיה זו, שמונע פגיעה באמון בין הצדדים, הוא ניכיון צ’קים. הפעולה מאפשרת לנו לקבל את סכום הצ’ק במזומן או לבנק, אבל בלי לפגוע בלקוח שלנו. פעולה זו היא חוקית ומבוקרת על ידי המדינה וניתן לבצע אותה באופן בטוח דרך חברת פי.סי.אס גלובל המתמחה בתחום. 

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button