פריטת שיקים דחויים

קיבלתם שיק דחוי מלקוח? זקוקים לכסף באופן מיידי? כדאי שתכירו את שירותי פריטת שיקים דחויים לבתי עסק וחברות. שיטת השוטף פלוס המונהגת בישראל פוגעת בתזרים המזומנים של בעלי עסק רבים, ולכן פריטה של שיקים דחויים היא פעולה פיננסית חשובה מאין כמוה עבור בתי עסק וחברות. את פריטת השיקים הדחויים ניתן לבצע דרך חברה פיננסית פרטית המטפלת בתחום האשראי החוץ בנקאי לחברות ובתי עסק ומספקת שירות מקצועי לפריטה של שיקים דחויים, שבעלי עסק מעוניינים לפדות על מנת להגדיל את תזרים המזומנים של בית העסק.
 
פריטת שיקים למוטב בלבד – האם זה אפשרי?
 
רוב השיקים העוברים מיד ליד, בין אם זה עבור פעילות פיננסית עסקית ובין אם זה עבור פעילות פיננסית של אנשים פרטיים, הם שיקים הרשומים למוטב בלבד. למרות הרישום למוטב בלבד, לחברה פיננסית לניכיון שיקים יש את הכלים לבצע פריטת שיקים למוטב בלבד ולפדות עבורכם את השיק למזומן. הפעולה הזו היא בהחלט אפשרית אך יש לבדוק כל מקרה לגופו עם אנשי המקצוע של החברה לניכיון שיקים.  
 
פריטת שיקים מזומן נזיל במקום שיק דחוי
 
שיקים דחויים יכולים לפגוע בהתנהלות כלכלית תקינה של בית עסק. בכדי לפתור את נושא השיקים הדחויים ובעיקר אם ישנם כמה שיקים דחויים לבית העסק, מומלץ לבדוק את אופציית פריטת שיקים מזומן. שיק מזומן נזיל הוא אופציה טובה ומשמעותית עבור בית עסק המעוניין להגדיל את ההכנסה והרווח החודשי שלו.
 

איפה מומלץ לבצע פריטת שיקים פרטיים? 
 
אם החלטתם לפרוט את השיקים שלכם לפני מועד התאריך שלהם, מומלץ לכם לפנות לחברת פי.סי.אס גלובל העוסקת בפריטת שיקים פרטיים ומסחריים ללקוחות בכל רחבי הארץ. לקוחות חברת פי.סי.אס גלובל נהנים משירות אמין, בטוח ומקצועי ומשירותי חברה בעלת רישיון ממשרד האוצר למתן שירותים פיננסיים ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי בישראל. 
 
פריטת שיקים דחויים דרך חברת פי.סי.אס גלובל
 
חברת פי.סי.אס גלובל מציעה לכם שירותים פיננסיים מתקדמים לבתי עסק וחברות המעוניינים בפריטת שיקים דחויים. שירותי החברה מתבצעים באופן יעיל ומהיר על מנת לסייע לכם לקבל את הכסף המגיע לכם במועד שביקשתם. לקביעת פגישה עם נציג חברת פי.סי.אס גלובל, השאירו את הפרטיים שלכם באתר ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם לתיאום מועד הפגישה.

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button