צ’ק לשכירויות

חוששים שאין כיסוי לצ’קים של השוכרים שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם!

השימוש בצ’קים עדיין קיים גם בעידן שלנו והוא מהווה בסיס לאלפי עסקאות המתבצעות בישראל ביום יום, בעיקר כאשר מדובר בהשכרת נכס לאדם אחר. התשלום על הזכות לגור בנכס ברוב המקרים מתבצע באמצעות צ’ק לשכירויות המספק לבעל הנכס את האפשרות לפרוע את הסכום בתאריך מסויים. הבעיה הקיימת אצל גביית התשלום עבור בעלי הנכסים היא החשש שאין כיסוי לצ’קים המתקבלים מהשוכרים. אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ פיתחנו לפני קרוב לעשור את האפליקציה המתקדמת ביותר בתחום הצ’קים המאפשרת לכם לבדוק כיסוי של כל צ’ק בזמן אמת. הבדיקה מתבצעת באופן מהיר ונוח במיוחד והוא יכול לחסוך לכם התנהלות עם צ’קים לביטחון וערבויות מהשוכרים.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לבדיקת כיסוי לצ’קים

צ’ק ביטחון לשכירות, שטר חוב וערבויות נדרשים ברוב הסכמי שכירויות של נדל”ן מסחרי ונדל”ן פרטי. עם הפלטפורמה המתקדמת שלנו, אתם יכולים להפסיק את השימוש בצ’ק ביטחון לשכירות ולקבל מידע אמין במקום על הצ’קים שקיבלתם מהשוכרים שלכם. אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ מספקים לכם את המערכת המקצועית ביותר לבדיקת צ’קים אשר ניתן להשתמש בה דרך אפליקציה והיא מקצרת תהליכים בכל הסכם שכירות. אם בכל זאת, תרצו להשתמש בצ’קים לביטחון, אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ ממליצים לכם להשתמש באפליקציה שלנו על מנת לבדוק את אמינות הצ’קים ואת היכולת של הצד השני לספק לכם כיסוי עבורם.

חתימת חוזה בצורה מהירה ללא ערבויות

מלבד צ’קים לביטחון, גם צ’ק ערבות ניתן לבדוק במערכת המתקדמת והחדישה שלנו. אם אתם מחליטים לבקש צ’ק ערבות, חשוב שתהיה לכם את האופציה לבדוק את הצ’ק ולוודא כי יש מאחוריו כיסוי. בנוסף לכך, תוכלו גם להחליט לוותר על צ’ק הביטחון ולבדוק את השיקים של השכירות באמצעות האפליקציה המתקדמת שלנו, המספקת לכם בזמן אמת תשובה לגבי יכולת הכיסוי של הצ’ק על ידי השוכרים. צ’ק ביטחון וצ’קים לערבות ניתן לבדוק בצורה מהירה דרך האפליקציה שלנו וגם ניתן כאמור לוותר על צ’ק ביטחון צ’ק לערבות ולהסתמך על היכולת של המערכת שלנו לזהות צ’קים שאין להם כיסוי.

בדיקת צ’ק לשכירויות בצורה דיגיטלית

מעוניינים לבדוק צ’ק לשכירויות של הדיירים החדשים? רוצים לוודא כי יש כיסוי לכל הצ’קים שקיבלתם מהדיירים שלכם? זה הזמן להצטרף למאות הלקוחות שלנו ולהירשם לאפליקציה המתקדמת שלנו לבדיקת כיסוי לצ’קים.

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button