שכר דירה

הצ’ק של הדייר שלכם חזר? רוצים לוודא כי הצ’קים הבאים ברי כיסוי?

התנהלות עם דיירים המשלמים שכר דירה היא אינה קלה ופשוטה בישראל, כאשר רבים ממשלמי השכירות מתקשים כלכלית ביום יום ויכולים למצוא את עצמם עם בעיות תזרימיות לתשלום שכר הדירה בכל חודש. אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ פיתחנו אפליקציה מתקדמת המאפשרת לבעלי הנכסים לבדוק צ’קים של דיירים ולקבל יכולת לדעת האם יש כיסוי לצ’קים הללו. באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ יכולים לספק לכם את המידע הנדרש לגבי כל צ’ק שאתם מקבלים לתשלום שכר הדירה.

מסלול “צ’ק בטוח” לייעול השכרת הנכס

צ’ק שכר דירה מהווה בסיס להכנסה שלכם משכירות על הנכס. אם אתם משלמים משכנתא על הדירה להשכרה וזקוקים לכסף החודשי מהשוכרים באופן קבוע, חשוב שתהיה לכם מערכת מקצועית לבדיקת צ’ק שכר דירה. אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ מציעים לכם את המערכת המתקדמת ביותר בישראל לבדיקות צ’קים און ליין כשהמטרה של המערכת היא להבטיח לכם כיסוי של הצ’קים בטווח הארוך. דרך האפליקציה שאנחנו פיתחנו, תוכלו לקבל אינדיקציה לגבי הצ’קים שקיבלתם ולדעת האם יהיה להם כיסוי עתידי וזאת ללא צורך בלקחת בטחונות או ערבים בתהליך מורכב מול השוכרים.

ביטחון מול הדיירים לטווח הארוך

אם עד היום בעלי הדירות השתמשו בצ’ק ביטחון לדירה על מנת להבטיח את הפיצוי במקרה של אי תשלום על שכר הדירה, היום ניתן להוסיף לצ’ק ביטחון לדירה גם את האפליקציה שלנו ואף לבטל את הבקשה לצ’ק הביטחון לאחר שאתם בודקים את הצ’קים שקיבלתם במערכת המקצועית שלנו. אנחנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ פיתחנו את מערכת בדיקת צ’קים המתקדמת ביותר המביאה לבעלי הדירות שקט כלכלי בכל הנוגע לפירעון צ’קים של שוכרים.

בטחונות לשכר דירה דרך אפליקציה

רוצים להבטיח שכר דירה של שוכרים באמצעים מתקדמים? זה הזמן להצטרף לשירות הייחודי שלנו בחברת פי.סי.אס גלובל בע”מ ולהתקדם לבדיקות כיסוי צ’קים בצורה מהירה, יעילה וחסכונית ביותר. השירות שלנו מביא איתו יתרונות רבים הן לבעלי הדירות והן לשוכרים ומקצר את תהליך המשא ומתן וחתימה חוזה השכירות עם הדיירים. התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והצטרפו לשירות החדיש שלנו לבדיקת צ’קים.

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button