תוכנה לבדיקת צ’קים לעסק

איך מוודאים שיש לשיק שקיבלתם כיסוי? השימוש בשיקים הוא טוב מהרבה בחינות. כאשר אנחנו משתמשים בשיק יש לנו אפשרות לבחור תאריך ספציפי לתשלום ולמעשה להבטיח לבעל העסק את תאריך הפירעון של השיק. בשיטה זו ישנה התנהלות כלכלית נוחה ל-2 הצדדים, אך עם זאת התנהלות זו לא יכולה להבטיח לבעל העסק שיש לשיק כיסוי בתאריך הפירעון. אז איך למעשה אפשר לבדוק האם לשיק יש כיסוי בחשבון הבנק של כותב השיק? בכדי לבדוק האם יש היתכנות לפירעון במועד הנקוב בשיק, ניתן לבדוק זאת על-ידי תוכנה לבדיקת צ’קים לעסק.  
 
תוכנה לבדיקת צ’קים לחנות באמצעות יישומון
 
התוכנה לבדיקת צ’קים לחנות או לכל בית עסק אחר יכולה לפעול באמצעות מספר מכשירים עיקריים:
  • טלפון נייד – באמצעות יישמון ייעודי.
  • מחשב נייח או נייד – באמצעות תוכנת מחשב.
  • טאבלט – באמצעות תוכנת מחשב.
  • קופה רושמת – בקופות ממוחשבות בלבד.   

תוכנה לבדיקת צ’קים לעסקים וחברות
 
אם בית העסק או החברה שלכם לא מכבדים שיקים של לקוחות בגלל החשש מקבלת שיק ללא כיסוי, עכשיו יש לכם את האופציה לאפשר ללקוחות שלכם לבצע תשלום עם שיקים ולבדוק אותם בתוכנה לבדיקת צ’קים לעסקים וחברות. התוכנה כאמור פועלת בטלפון הנייד, המחשב, הטאבלט או בקופה ממוחשבת והיא מהווה פתרון יעיל ומקצועי לבדיקת שיקים של לקוחות, ספקים או כל גורם עסקי אשר מבצע לבית העסק שלכם תשלום באמצעות פנקס שיקים. 

תוכנה לבדיקת שיק לחנות בשיטת “צ’ק בטוח”
 
מהו צ’ק בטוח? אם לא שמעתם עד היום את המושג צ’ק בטוח, זה הזמן להכיר אותו! תוכנה לבדיקת שיק לחנות ולבתי עסק מאפשרת לקבל תשלום עם “צ’ק בטוח”. כלומר, לקבל אינדיקציה במעמד התשלום לגבי השיק. המערכת הממוחשבת בודקת באמצעות אלגוריתם את ההיתכנות של השיק לפירעון. במידה ומתקבלת אינדיקציה שלילית לגבי השיק שקיבלתם, תוכלו להודיע ללקוח שהמערכת הממוחשבת שלכם לא מאשרת את השיק. שיטת צ’ק בטוח פותחה על-ידי חברת פי.סי.אס גלובל הישראלית בכדי לסייע לבתי עסק להתנהל נכון עם שיקים של לקוחות.   
 
הצטרפות לשירותי חברת פי.סי.אס גלובל עם התוכנה לבדיקת צ’קים לעסק
 
אם אתם מעוניינים להצטרף לשירותי התוכנה לבדיקת צ’קים לעסק, צרו קשר עם חברת פי.סי.אס גלובל לתיאום פגישה בבית העסק שלכם. 

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button