תוכנה לבדיקת שיקים

מעוניינים לבדוק את השיקים לפני סגירת עסקה? כאשר לקוח משלם לכם עם שיקים מזומנים או שיקים דחויים, אתם למעשה מספקים לו אשראי. בכל אשראי יש סיכון ולכן כדאי לבצע בדיקה של השיקים לפני סגירת העסקה עם הלקוח או עם כל גורם עסקי אחר. באמצעות תוכנה לבדיקת שיקים, אתם יכולים לבצע בדיקה של כל שיק אשר אתם מקבלים כתשלום, על שירות או מוצר שלכם, ולקבל אינדיקציה ממערכת ממוחשבת לגבי הסיכוי שהשיק לא יכובד בעת הפירעון. 
 
תוכנה לבדיקת שיקים לחנות לפתרונות מתקדמים לגבייה
 
בעלי חנויות מכל תחום המבצעים גבייה יום יומית של כספים, לעיתים קרובות מוצאים את עצמם בחוסר וודאות לגבי קבלת שיקים מלקוח. תוכנה לבדיקת שיקים לחנות, היא הפתרון האידיאלי למצבים הללו ומספקת שקט לבעל החנות אשר מעוניין להגדיל את הכנסתו גם באמצעות שיקים מלקוחות או מגורמים עסקיים וספקים. 
 
תוכנה לבדיקת שיקים לעסק לקופה 
 
התוכנה לבדיקת שיקים לעסק שלכם יכולה להתחבר לממשק ממוחשב של הקופה. בדרך זו אתם או העובדים שלכם יכולים לבצע את הבדיקה של השיקים מלקוחות במעמד התשלום. הבדיקה נעשית באופן מהיר ויעיל באמצעות אלגוריתם ייחודי המבצע את הבדיקה של השיק בתיאום עם נתוני התנהלות חשבון הבנק של כותב השיק.
 

איזו תוכנה לבדיקת שיקים לעסקים מומלצת?
 
אם קיבלתם החלטה להצטרף לשירות ממוחשב של תוכנה לבדיקת שיקים לעסקים, כדאי לכם לפנות לחברת פי.סי.אס גלובל אשר פיתחה מערכת ממוחשבת ייחודית המספקת פתרונות חיוניים לבתי עסק בכל רחבי הארץ. התוכנה לבדיקת שיקים אשר פותחה על-ידי צוות חברת פי.סי.אס גלובל, מהווה פתרון יעיל ומהיר לבדיקת היתכנות לפירעון השיק שקיבלתם מהלקוח. במידה והשיק חוזר במועד הפירעון למרות שקיבל אישור בעת הבדיקה, חברת פי.סי.אס גלובל מתחייבת לזכות את בית העסק ב-100% מערך השיק תוך 14 ימי עסקים. 
 
תוכנה לבדיקת שיקים של חברת פי.סי.אס גלובל 
 
חברת פי.סי.אס גלובל מזמינה אתכם להצטרף לשירותי החברה המקצועיים הנקראים “צ’ק בטוח” וכוללים את התוכנה הייחודית של החברה לבדיקת שיקים במעמד התשלום. התוכנה של חברת פי.סי.אס גלובל יכולה לפעול באמצעות המחשב הנייח או הנייד שלכם, באמצעות טאבלט, באמצעות ממשק קופה ובאמצעות אפליקציה על גבי הטלפון הנייד שלכם. 

נציג שלנו ישמח ליצור קשר לפרטים והצעת מחיר

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

Articles

מאמרים נוספים לעיונכם:

Call Now Button