תקנון לשימוש באתר האינטרנט www.pcsglobal.co.il

 1. מטרת התקנון:
  1 א. תקנון האתר (להלן תנאי שימוש באתר) נועד להסדיר את מערכת היחסים בין הנהלת האתר, שהיא הנהלת החברה המפעילה את האתר (חברת פי.סי.אס גלובל בע”מ) לבין ציבור הגולשים.
  1 ב. יודגש כי החברה מציעה את שירותיה לבעלי עסקים ועוסקים מורשים ו/או עובדים מטעמם ועבורם ו/או יועצים ונותני שירות לבעלי עסקים ועוסקים מורשים. כל פנייה לקבלת מידע או תיאום פגישה עבור בעל עסק, ארגון, מקבל החלטות או מוסמך מטעם אותו גוף, יפנה לשירותי החברה בתנאי שיש לו את הסכמת החברה/העסק לדרוש את המידע אודות השירות או את השירות המבוקש.
  1 ג. על מנת לתת לגולשים את המידע המדויק בהמשך לפנייתם הנהלת האתר תדרוש פרטים (כגון שם המתעניין, שם בית העסק, מספר טלפון וכיו”ב). כמו כן, על מנת למסור למתעניין פרטים בשיחה טלפונית, בדוא”ל, במכתב או באמצעות נציג או בכל דרך אחרת – הנהלת האתר עלולה לדרוש מידע נוסף. הגולש יודע ומסכים כי התקשרות עם מפעילי האתר כרוכה במתן מידע (נכון ומדויק).

 

 1. השימוש באתר www.pcsglobal.co.il על תכניו )המידע המצוי בו ו/או השירותים המוצעים בו) מוצגים בפניך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
 2. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו ו/או השארת פרטיך האישיים במסך “צור קשר” ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
 3. ההרשמה למידע אודות השירות ו/או בקשה להצטרף לשירות וכל המידע הנמסר ללקוחות החברה מותרים לגילאי ח”י ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

 4. הגולש יודע ומסכים לכך שהנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 5. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 6. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בשעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 7. על הגולש מוטלת חובה לדייק בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המנוי.
 8. הגולש מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את הגולשים באתר ואת הגולשים הפונים לחברה באמצעות האתר.
 9. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה. ככל שהפניות יתבצעו בשעות שבהן מוקד הפניות סגור , הגולש מודע ומסכים לכך כי לא יזכה למענה מידי לפנייתו. כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. כמו כן רשאית הנהלת החברה להפסיק את פעילות האתר ללא הודעה מוקדמת. הגולש מודע ומסכים לכך כי לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות באתר ו/או שדרוג האתר ו/או שינויים באתר ו/או הקפאת או הפסקת פעילות האתר בין אם זמנית ובין אם לצמיתות.
 10. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
 11. הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת. יתכן כי במעבר לתוכנן מחוץ לאתר, דרך קישור (לינק” חיצוני הגולש ייחשף לתכנים פרסומיים, תכנים בעלי אופי פוליטי, בעלי אופי פורנוגרפי או כל סוג אחר של תוכן שהגולש עלול לראות בו כ”פוגעני”. הגולש מסכים כי בכל מעבר לערוץ תוכן אחר, שאינו במסגרת תוכן האתר ואינו נכלל תחת הדומיין www.pcsglobal.co.il אין להנהלת האתר כל אחריות על התכנים המוצגים.
 12. הנהלת האתר רשאית להשעות ו/או לחסום את גישתו של גולש שיפר את תנאי התקנון ו/או סעיפים ואף סעיף אחד מסעיפי התקנון.
 13. האתר הינו אתר “מסחרי” והוא הוקם על מנת לעורר מודעות לשירות שאותו הנהלת החברה מציעה.
 14. האתר עלול להציג מידע, כדון נתונים, מגמות, תוצאות סקרים וכיו”ב שאינם הולמים במדויק תכנים המוצגים באתרים אחרים. לגולש לא יהיו טענות, תלונות, דרישות או תביעות כלפי הנהלת האתר ככל שיתגלו אי התאמות בין מידע שמצוי באתר למידע שמצוי מחוצה לא. יתרה מכך, האתר לא נועד לתת לגולש מידע אינפורמטיבי, חדשותי או מידע כלכלי והוא אינו מחליף מקורות מידע רשמיים אשר עליהם חלות חובות.
 15. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.
 16. מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד. 
Call Now Button